WPC dlaždica Eben

Kód: 660031
Vyskúšajte v predajni
4,29 € 3,58 € bez DPH
5-9 pr. dní: Na externom sklade (ČR)
Môžeme doručiť do:
5.2.2020

WPC dlaždice sa používajú ako exteriérová podlahová krytina.  Na rozdiel od drevených terás môžete po WPC podlahách chodiť pokojne aj na boso, pretože vám nebude hroziť zadretiu triesky. Sú opatrené protišmykovou vrstvou, takže ich môžete využívať pri bazénoch či za dažďa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rozmer terasovej dosky (hrúbka x šírka x dĺžka): 2,3 x 30 x 30 cm
Farebné prevedenie: Eben

V balení je 11 ks dlaždíc; predávajú sa v baleniach či po jednotlivých kusoch. Uvedená cena je za 1ks dlaždice. Váha jednej dalždice je 1,1kg.

Dlaždice  majú veľmi ľahkú a rýchlu montáž i demontáž. Jednoducho ich spájate zaklapnutím podkladových nosných umelohmotných konštrukcií susedných dlaždíc. Ich okraje smerujú do voľného priestoru po tom osadíte prechodovou lištou.

Materiál WPC (Wood plastic components) je zmes tvorená z 60% z drevitých vlákien a zo 40% z plastu. S pomocou pôsobenia tlaku a teploty (extrudácie) vzniká odolný a bezúdržbový materiál, ktorý je praktický a po všetkých stránkach vysoko úžitkový.

WPC materiál je prefarbený v celej hmote a tiež nedochádza v priebehu času k zmenám jeho farby. Na rozdiel od drevených materiálov nemá rôzne pohľadové vady ako napríklad hrče, a pod.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: