Internetový predaj stále funguje, kamenná predajňa je zatvorená do odvolania. Prosíme o toleranciu v prípade mierneho meškania s dodaním tovaru. V aktuálnej situácií každý kuriér iba vyloží tovar z auta, nevynáša tovar dovnútra. Dočasne je zrušená dobierka, dá sa platiť iba prevodom alebo online kartou, kuriéri nechcú brať hotovosť teraz.

Nákup na splátky cez Quatro

U nás je možné nakupovať aj na splátky cez Quatro. Je to jednoduché. Stačí si v druhom kroku v nákupnom košíku, pri výbere spôsobu platby, vybrať možnosť "Nákup na splátky cez Quatro" (ako na obrázku nižšie). Nákup na splátky realizujte cez počítač, nie cez mobil, nakoľko treba nahrávať aj isté doklady, napríklad OP alebo výplatnú pásku. 

quatro-nakup-na-splatky

Potom prejdite do tretieho kroku, vyplňte svoje údaje a odošlite objednávku. Následne prejdite nižšie a kliknite na "Pokračovať kliknutím tu" (ako na obrázku nižšie).

3

Potom budete presmerovaný na stránku Quatro.sk, kde vyplníte svoje rodné číslo.

4

Potom vyberte vhodný produkt spoločnosti Quatro. Ak potrebujete pomoc s výberom vhodného produktu, zavolajte na tel. 0850 123 440 alebo kliknite sem.

5

 

Ak máte otázky, neváhajte nás kontaktovať tu. Prípadne si preštudujte produktovú charakteristiku:  Produktova-charakteristika-Quatro