O nás

Predaju záhradného nábytku sa venujem od roku 2015, keď som začínal s predajom nábytku do interiéru a exteriéru cez e-shop. Najviac predávaný artikel bol záhradný nábytok, ku ktorému som si vybudoval najväčší vzťah a od roku 2016 predávam už len záhradný nábytok a pri tej príležitosti som v roku 2016 založil aj firmu Anders s. r. o. Patríme k najväčším špecialistom na predaj ratanového nábytku na Slovensku

Máme vlastnú predajňu pri Bratislave, ktorá je otvorená 6 dní v týždni. Vďaka mnohým skúsenostiam dokážem vám pomôcť pri výbere. Najmä vtedy, keď potrebujete poradiť s výberom vhodného typu nábytku vzhľadom na dispozície vašich priestorov a financie. Pomôžem vám aj v prípade, ak sa nevyznáte v materiáloch.

Na rozdiel od väčšiny predajcov disponujeme vlastnou dopravou pre Bratislavský a Trnavský kraj, teda sa snažíme starostlivo doručiť nábytok až do záhrad zákazníkov. V týchto krajoch taktiež vieme poskytnúť aj dodanie už zmontovaného nábytku.

Z kapacitných dôvodov do ostatných krajov zavážame tovar prostredníctvom kvalitného kuriéra. Na našej stránke nájdete skutočnú skladovú dostupnosť, ale niekedy sa môže jemne líšiť, keďže tovar predávame aj v kamennej predajni. a ojedinele nestihneme ihneď po predaji v predajni odpísať zo skladu predaný nábytok. Za príplatok poskytujeme aj doručenie v sobotu alebo po pracovnej dobe.

Andrej Petráš, majiteľ

predajna-ratanea-bernolakovo-o-nas