O nás

Predaju záhradného nábytku sa venujem od roku 2015, keď som začínal s predajom nábytku do interiéru a exteriéru cez e-shop. Najviac predávaný artikel bol záhradný nábytok, ku ktorému som si vybudoval najväčší vzťah a od roku 2016 predávam už len záhradný nábytok a pri tej príležitosti som v roku 2016 založil aj firmu Anders s. r. o. Patríme k najväčším špecialistom na predaj ratanového nábytku na Slovensku

Máme vlastnú predajňu pri Bratislave, ktorá je otvorená 6 dní v týždni. Vďaka mnohým skúsenostiam dokážem vám pomôcť pri výbere. Najmä vtedy, keď potrebujete poradiť s výberom vhodného typu nábytku vzhľadom na dispozície vašich priestorov a financie. Pomôžem vám aj v prípade, ak sa nevyznáte v materiáloch.

Na rozdiel od väčšiny predajcov disponujeme vlastnou dopravou pre Bratislavský a Trnavský kraj, teda sa snažíme starostlivo doručiť nábytok až do záhrad zákazníkov. V týchto krajoch taktiež vieme poskytnúť aj dodanie už zmontovaného nábytku.

Z kapacitných dôvodov do ostatných krajov zavážame tovar prostredníctvom kvalitného kuriéra. Na našej stránke nájdete skutočnú skladovú dostupnosť, ale niekedy sa môže jemne líšiť, keďže tovar predávame aj v kamennej predajni. a ojedinele nestihneme ihneď po predaji v predajni odpísať zo skladu predaný nábytok. Za príplatok poskytujeme aj doručenie v sobotu alebo po pracovnej dobe.

Andrej Petráš, majiteľ

predajna-ratanea-bernolakovo-o-nas

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie