O nás

Predaju záhradného nábytku sa venujem od roku 2015, keď som začínal s predajom nábytku do interiéru a exteriéru cez e-shop. Najviac predávaný artikel bol záhradný nábytok, ku ktorému som si vybudoval najväčší vzťah a od roku 2016 predávam už len záhradný nábytok a pri tej príležitosti som v roku 2016 založil aj firmu Anders s. r. o. Patríme k najväčším špecialistom na predaj ratanového nábytku na Slovensku.

Máme vlastnú predajňu pri Bratislave, ktorá je otvorená 6 dní v týždni. Vďaka mnohým skúsenostiam Vám dokážem pomôcť pri výbere. Najmä vtedy, keď potrebujete poradiť s výberom vhodného typu nábytku vzhľadom na dispozície vašich priestorov a financii. Pomôžem Vám aj v prípade, ak sa nevyznáte v materiáloch.

Na rozdiel od väčšiny predajcov disponujeme vlastnou dopravou pre západné Slovensko, teda sa snažíme starostlivo doručiť nábytok až do záhrad zákazníkov. V týchto krajoch taktiež vieme poskytnúť aj dodanie už zmontovaného nábytku, ak je produkt dodávaný v demonte. Na stredné a východné Slovensko doručujeme záhradný nábytok prepravnou spoločnosťou Toptrans.

Z kapacitných dôvodov do ostatných krajov zavážame tovar prostredníctvom kvalitného kuriéra. Na našej stránke nájdete skutočnú skladovú dostupnosť. Za príplatok poskytujeme v rámci západného Slovenska aj doručenie v sobotu, alebo po pracovnej dobe.

Andrej Petráš, majiteľ

fb1_1