O nás

Predaju záhradného nábytku sa venujem od roku 2014, keď som začínal ako živnostník s desiatimi produktami v ponuke. V roku 2017 som postupne prešiel na firmu a aj vďaka vzorkovni som predal 548 záhradných setov pri ponuke 20 produktov.

Tieto produkty poznám detailne, budem ich predávať aj naďalej. Reagujem na dopyt zákazníkov a aj na trendy trhu. V tejto sezóne zabezpečím niekoľkonásobne väčšiu ponuku a širší sortiment.

Máme vlastnú predajňu pri Bratislave, ktorá je otvorená 6 dní v týždni. Vďaka mnohým skúsenostiam dokážem vám pomôcť pri výbere. Najmä vtedy, keď potrebujete poradiť s výberom vhodného typu nábytku vzhľadom na dispozície vašich priestorov a financie. Pomôžem vám aj v prípade, ak sa nevyznáte v materiáloch.

Na rozdiel od iných obchodov disponujeme vlastnou dopravou pre Bratislavský a Trnavský kraj, teda sa snažíme starostlivo doručiť nábytok až do záhrad zákazníkov. V týchto krajoch taktiež vieme poskytnúť aj dodanie už zmontovaného nábytku.

Z kapacitných dôvodov do ostatných krajov zavážame tovar prostredníctvom kvalitného kuriéra. Na našej stránke nájdete skutočnú skladovú dostupnosť, síce niekedy sa môže jemne líšiť, keďže tovar predávame aj v kamennej predajni. Poskytujeme aj expresné doručenie, doručenie v sobotu alebo po pracovnej dobe.

Andrej Petráš, majiteľ

predajna-ratanea-bernolakovo-o-nas