O nás

Predaju záhradného nábytku sa venujem od roku 2014, kedy som začínal ako živnostník s desiatimi produktami v ponuke. V roku 2017 som postupne prešiel na firmu a aj vďaka vzorkovni som predal 548 záhradných setov pri ponuke 20 produktov. Tieto produkty poznám detailne, budem ich predávať aj naďalej, no reagujem na dopyt zákazníkov a aj na trendy trhu a v tejto sezóne bude niekoľko-násobne väčšia ponuka, a širší sortiment.

Máme vlastnú predajňu pri Bratislave, ktorá je otvorená 6 dní v týždni. Som výnimkou, že dokážem zákazníkom pomôcť pri výbere, ak potrebujú poradiť s výberom vhodného typu nábytku vzhľadom na dispozície ich priestorov a financie, alebo ak sa nevyznajú v materiáloch.

Na rozdiel od iných obchodov disponujeme vlastnou dopravou pre Bratislavský a Trnavský kraj, teda sa snažíme starostlivo doručiť nábytok až do záhrad zákazníkov, v týchto krajoch taktiež vieme poskytnúť aj dodanie už zmontovaného nábytku. Z kapacitných dôvodov do ostatných krajov zavážame tovar prostredníctvom kvalitného kuriéra. Na našej stránke nájdete skutočnú skladovú dostupnosť, síce niekedy sa môže jemne líšiť, keďže tovar predávame aj v kamennej predajni. Poskytujeme aj expresné doručenie, doručenie v sobotu alebo po pracovnej dobe.

predajna-ratanea-bernolakovo-o-nas