Kamenná predajňa

Máloktorý internetový obchod so záhradným nábytkom má aj kamennú predajňu. Nemáme vystavených všetkých 220 produktov, ale v našej predajni nájdete niekoľko desiatok produktov, ktoré majú na fotke štítok "vyskúšajte si". Vtedy máte istotu, že daný typ produktu si viete vyskúšať. Upozorňujeme, že nemusí byť vystavený daný produkt v rozložení, v akom ste ho našli na stránke, môže byť vystavený v inom rozložení alebo v inej farbe. Okrem ponuky na internete nájdete v našom záhradníctve aj živé rastliny a rôzne doplnky. 

Predajňa je iba 5 km od Bratislavy, hneď na hlavnom ťahu medzi Bratislavou a Sencom (medzi firmami Bosch a Floraservis).

ADRESA PREDAJNE: Horný dvor 1B, Bernolákovo 90027 (MAPA)

 

Otváracie hodiny predajne: 

pondelok - streda 9:00-18:00

štvrtok - piatok 9:00 - 17:00

sobota: 9:00 - 13:30

Upozornenie: v pracovné dni po 17:00 nevydávame tovar

Podmienky vstupu do predajne Ratanea sú nasledovné:

1, vstúpiť môžte iba s preukázaním sa negatívnym testom (nie starším ako uvádza uznesenie vlády č. 77 z 5. februára 2021) ALEBO ak ste prekonali ochorenie najneskôr pred 3 mesiacmi ALEBO ak Vám uplynula ochranná lehota po očkovaní podľa typu vakcíny

2, v areáli sa môžte pohybovať iba s ochranou dýchacích ciest respirátorom bez výdychového filtra

3, jedna zákaznícka skupina nesmie mať viac ako 3 osoby, všetky musia použiť dezinfekciu alebo jednorazové rukavice

4, nesplnením hociktorého z vyššie uvedených bodov nebudete môcť vstúpiť do nášho areálu, resp. porušenie vyššie uvedených bodov počas prítomnosti v areáli bude mať za následok okamžité vykázanie z areálu

 

Dôležité upozornenie: ak máte vopred vybraný konkrétny produkt, odporúčame, aby ste nám to oznámili ešte pred vašim príchodom do predajne, nakoľko v rámci Bernolákova máme sklady v rôznych lokalitách. Prevzatie tovaru bude tým pádom rýchlejšie. 

 

Napíšte nám

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole: