Reklamácie a záruka

Reklamácie pri dodaní tovaru

reklamacie-rataneaVzhľadom na charakter tovaru je možné, že pri manipulácií tovaru (u výrobcu, prepravcu) príde k miernemu poškodeniu krabice, prípadne nejakého dielu. Z toho dôvodu na rozdiel od iných obchodov zabezpečujeme aj vlastnú prepravu.

Z kapacitných dôvodov ju zabezpečujeme v Bratislavskom a Trnavskom kraji, niekedy aj do okresu Nitra. Do ostatných regiónov tovar doručujeme síce nie najlacnejším kuriérom, ale za to najkvalitnejším (dodržanie lehôt dodania a manipulácia s tovarom).

Zo zákona máme 30 dní na vybavenie reklamácie, my však predbežne nakupujeme tovar na sklad, ktorý vyčleníme na prípadne reklamácie. Z toho dôvodu vieme ihneď po podaní reklamácie (informácie + fotodokumentácia) vybaviť reklamáciu už o 3 dni.

Niekedy sa môžu vyčerpať zásoby dielov, nakoľko ich aj predávame, a čakáme do naskladnenia dielov. Vtedy sa môže doba dodania dielu predĺžiť. Pokiaľ ide o nábytok, ktorý je v celosti (napr. hojdacie kreslo), sa rieši prípad individuálne a treba vopred telefonicky konzultovať postup.

Reklamácie v záručnej dobe

Na všetok tovar je záruka minimálne 2 roky. Kontaktujte nás ohľadom postupu pri reklamácií, ktorá bola zapríčinená používaním. S touto formou reklamácie našťastie nemáme veľké skúsenosti :)

Pozrieť celý reklamačný poriadok