Vrátenie tovaru - odstúpenie od zmluvy

Podľa zákona má zákazník právo na vrátenie tovaru do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Zákazník musí doručiť tovar na vlastné náklady na adresu predajne predávajúceho: Anders s. r. o., Horný dvor 1/B, 90027 Bernolákovo. V prípade odoslania tovaru Slovenskou poštou musí zákazník informovať predávajúceho o podacom čísle, nakoľko adresa sa nachádza v priemyselnom areáli, kam pošta nedoručuje oznámenia o uložení tovaru na pošte.

Peniaze budú vrátené do 14 dní odo dňa prijatia formuláru na odstúpenie od zmluvy v plnej výške za predpokladu, že tovar bude vrátený tak, ako bol dodaný. V prípade, že to tak nebude, bude predmetná škoda na tovare predmetom dohody. Tovar musí byť vrátený do 14 dní odo dňa oznámenia odstúpenia od zmluvy, v opačnom prípade právo na vrátenie tovaru zaniká. Nižšie kliknite na "Formulár na odstúpenie od zmluvy ratanea.sk", vyplňte ho a doručte ho nám.

Formulár na odstúpenie od zmluvy ratanea

Tovar odporúčame zabaliť a odoslať tak, ako Vám bol doručený. Vyhnete sa tak možnému poškodeniu tovaru pri preprave, za ktoré my nezodpovedáme. 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie