Závesné kreslá

8 položiek celkom

Cena

2901090
12901090

Značky

Hlavný materiál nábytku

Vymazať filtre

Zobrazených položiek: 8
drevene zavesne kreslo so stojanom lionel 1 cervene ratanea.sk1
740 € –20 %
Drevené kreslo LIONEL 1 so stojanom červené
Dostupnosť - napíšte/zavolajte nám
590 €
555112
drevene zavesne kreslo so stojanom lionel 1 sive ratanea.sk1
Drevené kreslo LIONEL 1 so stojanom sivé
Dostupnosť - napíšte/zavolajte nám
740 €
555114
drevený stojan na závesné kreslo lionel 1 ratanea.sk
Drevený stojan na závesné kreslo LIONEL 1
Dostupnosť - napíšte/zavolajte nám
290 €
555010
drevený stojan na závesné kreslo lionel 2 ratanea.sk 555020
drevené závesné kreslo so stojanom lionel 1 krémové ratanea.sk1
740 € –8 %
Drevené kreslo LIONEL 1 so stojanom krémové
Dostupnosť - napíšte/zavolajte nám
680 €
555115

Relaxujte na vysokej úrovni vďaka štýlovému exteriérovému nábytku. Sily môžete načerpať na dizajnových otočných ratanových vajíčkach, drevených hojdacích sieťach s tienidlom či závesných ratanových kreslách a drevených závesných kreslách pre jednu alebo dve osoby.

Materiál hojdačiek je odolný voči nepriaznivým vplyvom a postará sa o luxusné chvíle strávené na terase po celé roky. Niektoré druhy záhradných hojdačiek, závesných kresiel či hojdacích sietí sú dokonca vhodné na ozvláštnenie interiéru a skvelo zapadajú do detských a študentských izieb alebo spální. Čoraz častejšie ich však vídať aj na balkónoch. U nás si vyberiete hojdačku vo farbách a rozmeroch, aké vám vyhovujú.

Výhodou drevených závesných hojdačiek je ich odolnosť, nosnosť a ohybnosť smrekového dreva. Naše drevené hojdacie sedačky sú tlakovo impregnované, čo zaručuje dlhodobú odolnosť voči hubám a škodcom. 

Ratanové závesné vajíčka, ako aj ostatný ratanový nábytok na Ratanea.sk vďaka najvyššej triedy kvality, odolávajú všetkým vplyvom počasia a teplote od +50°C do -10°C. Skladovanie je jednoduché - môže byť vonku celý rok, na zimu ho treba zakryť plachtou. Rovnako odpadáva nutnosť pravidelnej impregnácie, pričom údržba je jednoduchá (umývanie vapkou, hadicou). Viac o rozdieloch medzi umelým a prírodným ratanom si prečítajte v našom blogu.