8 podstatných dôvodov, prečo kúpiť nábytok z umelého ratanu

Umelý ratan je ako materiál pre záhradný nábytok stále na prvom mieste. Prečo sedacie a jedálenské súpravy z ratanu vyhovujú takému veľkému množstvu ľudí?

ratanový nábytok

V lete ale aj na jeseň či počas jari sa majitelia záhrad bez nábytku nezaobídu. Veď ako by inak mohli stolovať s rodinou pod holým nebom alebo leňošiť v nerušene v záhrade a naberať nové sily? Ponuka nábytku z umelého ratanu je naozaj pestrá. Prečo o ňom teda uvažovať? Ratanový nábytok je praktický i esteticky zaujímavý. To však nie je všetko.

  1. Odolnosť robí z ratanu jednotku na trhu

Záhradný nábytok musí odolať nielen dažďovým kvapkám a chladu, ale aj horúcim slnečným lúčom. Pri nábytku z umelého ratanu sú tieto faktory samozrejmosťou, no nemali by ste ho vystavovať teplotám nad 40 ° C.

  1. Pevnosť a stabilita sú pri umelom ratane samozrejmosťou

Ide o veľmi dôležité vlastnosti, ktoré sa ešte znásobujú hliníkovou konštrukciou. Tá je zárukou špičkovej kvality. Ak sa snažíte zohnať prvotriedny záhradný nábytok, určite si zaobstarajte zostavy, prípadne kúsky z umelého ratanu, ktorý disponuje konštrukciou z ocele alebo hliníka.

  1. Dlhá životnosť nábytku vám šetrí financie

Pevný, stabilný nábytok z kvalitných materiálov je zárukou dlhej životnosti. Vaše jedálenské a sedacie súpravy, prípadne ležadlá alebo vonkajšie relaxačné postele z umelého ratanu, tak nebudete musieť meniť každý rok. Prečo meniť niečo, čo ostáva v stopercentnom stave?

  1. Záhradný nábytok z umelého ratanu je cenovo dostupný

Mohlo by sa zdať, že pri nákupe budete musieť siahnuť hlbšie do peňaženky, no nie je to tak. Umelý ratan nepatrí k najlacnejším materiálom, no rozhodne nejde o drahý, exkluzívny materiál, ktorý vás vyjde na tisíce eur. Dobrým nápadom je kúpiť si záhradný nábytok vo výpredaji a ušetriť.

  1. Jednoduchá údržba šetrí čas

Ratanový nábytok stačí raz za čas umyť teplou mydlovou vodou, takže sa nemusíte obávať, že vám jeho údržba zoberie veľa času a síl.

  1. Ľahká manipulácia je praktická

Potrebujete presunúť nábytok z jedného miesta na druhé? Žiaden problém! Kúsky vďaka ich nízkej hmotnosti môžete poľahky presúvať z jedného konca záhrady na druhý. Vytvorte si ideálne miesto na relax a obmieňajte vaše posedenie podľa chuti a potreby.

  1. Efektný vzhľad dotvorí každú záhradu

Vďaka krásnemu prevedeniu budú jedálenské a sedacie súpravy z umelého ratanu neprehliadnuteľnou dominantou vašej záhrady. A ak sa vám chce, môžete si nimi pokojne oživiť aj interiér!

  1. Množstvo farebných kombinácií a prevedení umožňuje zmenu

Hodí sa vám do záhrady hnedý nábytok, uprednostňujete bledé odtiene alebo vám bude najviac vyhovovať sivý akcent? Vyberte si z množstva dostupných kúskov, ktoré nájdete vo viacerých variáciách. Máte radi zmenu? Meňte iba polstrované sedáky! Ak si zadovážite viacero farebných prevedení, budete ich môcť striedať podľa nálady alebo ročného obdobia.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie